Yap Boz Oyunları → Topun Engelini Kaldır Oyunu

Topun Engelini Kaldır Oyunu
(İngilizce Adı: Unblock The Ball)
Tam Ekran Oyna
Topun Engelini Kaldır
Topun Engelini Kaldır Oyununun Açıklaması

Topun Engelini Kaldır Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Slayt bulmaca: top engelini kaldırmak basit ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Amaç, bir yol bulmak ve topu HEDEF bloğuna döndürmektir. Diğer blokları dışarı doğru kaydırarak topun engelini kaldırın, minimal hareketlerle engelini kaldırın. Slide Puzzle: Ball unblock, Acemi'den Uzmana kadar değişen 160 seviye içeren ve sizi zorlu ve bağımlı kılan yüzlerce saat süren 4 paketle geliyor.
Talimatlar:
Bir yol bulmak için blokları kaydırın ve topu kırmızı HEDEF bloğuna döndürün
Perçinli bloklar hareket ettirilemiyor
3 yıldız almaya çalışınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.