Yap Boz Oyunları → 3D Küp Engelini Kaldır Oyunu

3D Küp Engelini Kaldır Oyunu
(İngilizce Adı: Unblock Cube 3D)
Tam Ekran Oyna
3D Küp Engelini Kaldır
3D Küp Engelini Kaldır Oyununun Açıklaması

3D Küp Engelini Kaldır Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Mobil oyunlardan süper popüler yapboz şimdi burada
Süper rahatlatıcı bir bulmaca oyunu olan Cube 3D'nin engelini kaldırın.
Küpü döndürmek için kaydırın ve uçup gitmelerini sağlamak ve seviyeleri temizlemek için bloklara dokunun. Bloklar yalnızca bir yönde hareket edecek, bu yüzden bu zeka oyununa dikkatlice yaklaşmalısın!
Seviyeleri temizleyerek Beyni eğitin, ödüller kazanın ve beyninizi eğitin!
Talimatlar:
kaldırmak için dokunun,
döndürmek için kaydırınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.