Aksiyon Oyunları → Şiddetli Atış Oyunu

Şiddetli Atış Oyunu
(İngilizce Adı: Fierce Shot)
Tam Ekran Oyna
Şiddetli Atış
Şiddetli Atış Oyununun Açıklaması

Şiddetli Atış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Futbol hayranı mısınız? Siz de manga hayranı mısınız? Şimdi ikisi tek bir ""ŞİDDETLİ ATIŞ""ta bir araya geliyor!
Haydi kariyerinize BAŞLAYALIM! Kıta ve Uluslararası Kupalardaki tüm zorlukları tamamlayın ve hiç kimse DÜNYANIN EN İYİSİ olmanızı engelleyemez!!!
Sonsuz mod eğitimi ile becerilerinizi geliştirin ve daha iyi, daha güçlü ve daha doğru atışlar yapmak için gelişiminizi günden güne yönetin.
Talimatlar:
Topa tekme atmak için eğri çizgiler çizin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.