Macera Oyunları → Yokuş Koşusu Oyunu

Yokuş Koşusu Oyunu
(İngilizce Adı: Slope Run)
Tam Ekran Oyna
Yokuş Koşusu
Yokuş Koşusu Oyununun Açıklaması

Yokuş Koşusu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Slope Run, sizi bir topun anılarını canlandırmak için heyecan verici bir yolculuğa katılmaya davet ediyor. Hikaye, aslında bir astronot olan topun galaksideki yeni gezegenleri keşfetmek için yola çıkmasıyla başlıyor. Maalesef bir kaza geçirdi ve hafızasını kaybetti. Bu nedenle, anılarını geri kazanmak için farklı gezegenleri geçmeye karar verir. Bu gezegenlere ulaşmak için topun uzay tünelinden geçmesi gerekiyor. Bu tünelde dengesiz fayanslar ve dev sıçramalar gibi çeşitli tehlikeli engellerle karşılaşacaktır. Gezegenlere ulaşmak ve sonraki adımlar için talimatları bulmak için topun tüm tehlikelerin üstesinden gelmesine yardım edin. İyi şanlar!
Talimatlar:
MASAÜSTÜ
- Zıplamak için yukarı ok tuşuna basın.
- Sola veya sağa hareket etmek için sol ve sağ ok tuşlarına basın.
MOBİL
- Atlamak için ekrandaki yukarı oka dokunun
- Sola veya sağa hareket etmek için ekrandaki sol ve sağ oklara dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.