Yap Boz Oyunları → Engel Kaldırma Bulmacası Oyunu

Engel Kaldırma Bulmacası Oyunu
(İngilizce Adı: Unblock Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Engel Kaldırma Bulmacası
Engel Kaldırma Bulmacası Oyununun Açıklaması

Engel Kaldırma Bulmacası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Mantıksal düşünme güçlü bir araçtır! Fikirlerinizi kullanın ve sorunu çözün. Potansiyelinizi genişletin ve en iyi skora ulaşın. Pratik, pratik, pratik…
Talimatlar:
Her yaştan insan için zorlu bir bulmaca oyunu. Diğer blokları yoldan çekerek kırmızı bloğu panodan çıkarın. Minimum hareketle en uygun yolu oluşturun. Zor bir seviye varsa ipucunu kullanabilirsiniz. Oyun, Acemiden Uzmana kadar değişen 4 zorlukla birlikte gelir. 240 seviye ile saatlerce oynamanın keyfini çıkarın ve zihninizi keskin tutun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.