Erkek Oyunları → Boşta Daha Yüksek Top Oyunu

Boşta Daha Yüksek Top Oyunu
(İngilizce Adı: Idle Higher Ball)
Tam Ekran Oyna
Boşta Daha Yüksek Top
Boşta Daha Yüksek Top Oyununun Açıklaması

Boşta Daha Yüksek Top Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Erkek Oyunları kategorisinde yer alır.

Idle Higher Ball rahat ve rahatlatıcı bir langırt oyunudur. Topu zıplatmak için ipi kaydırmanız gerekiyor, yukarıdaki camın kırılması gerektiğine dikkat edin, zıplama yüksekliği ne kadar yüksekse puan o kadar yüksek olur. Ayrıca, son mesafe sadece başarılı olmanız için yeterlidir. Meydan okumaya hazır mısın? İyi şanlar!
Talimatlar:
İpi sürüklemek için aşağı kaydırınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.