Macera Oyunları → Steve Top Tapınak Oyunu

Steve Top Tapınak Oyunu
(İngilizce Adı: Steve Ball Temple)
Tam Ekran Oyna
Steve Top Tapınak
Steve Top Tapınak Oyununun Açıklaması

Steve Top Tapınak Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Steve topla birlikte tapınakta kayboldu ve canavarları geçmesi ve hayatta kalmasına yardım etmesi gerekiyor! steve yıldızları toplamanız gerekiyor ve bölümün sonuna doğru ilerleyerek 3 yıldız toplamanız gerekiyor ama 1 yıldız steve ile bölümü geçebiliyorsunuz.
Talimatlar:
*Oynamak için WASD Tuşlarını kullanın.
* Düşmanların hayatta kalmasına dikkat edin!
* Canavarların üstüne çıkıp onları öldürebilirsiniz.
*Oyunda çift atlama aktiftir.
*Mobil Dokunmatik KontrolGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.