Yarış Oyunları → Top Bacaklar 3D Oyunu

Top Bacaklar 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Ball Legs 3D)
Tam Ekran Oyna
Top Bacaklar 3D
Top Bacaklar 3D Oyununun Açıklaması

Top Bacaklar 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Ball Legs 3D, bağımlılık yapan küçük bir top yarışı oyunudur. Üç AI rakibe karşı yarışacaksınız ve zafer, bitiş çizgisine ulaşan ilk oyuncuya ait. Küçük topunuzun kontrolünü elinize alın, hızlı hareket edin, yuvarlanın, yürüyün ve diğer oyuncuları sollayın. Hızınızı artırmak için yokuşlarda tırmanmak ve yuvarlanmak için bacaklarınızı kullanın. Zaferi alabilir misin? Meydan okumayı kabul etmek!
Talimatlar:
Daha hızlı hareket etmek için basılı tutunGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.