Giysi Giydirme Oyunları → Kız Kardeşler Okula Dönüş Oyunu

Kız Kardeşler Okula Dönüş Oyunu
(İngilizce Adı: Sisters Back to School)
Tam Ekran Oyna
Kız Kardeşler Okula Dönüş
Kız Kardeşler Okula Dönüş Oyununun Açıklaması

Kız Kardeşler Okula Dönüş Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

İki kız kardeş bugün okula geri dönüyor ve sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Geç kalmalarını istemeyiz, hemen katılın! Okul için ihtiyaç duydukları eşyaları bularak başlayın - kalemler, defterler, kalem kutuları, öğle yemeği kutuları ... tüm nesneler odanın içinde bir yerde, dikkatlice bakmak zorundasınız. Ayrıca kızlara kıyafetlerinde yardım etmek zorunda kalacaksınız. Okul için mükemmel göründüklerinden emin olun! En şirin etek ve bluzları arayın. Kızların ayrıca gözlük ve cüzdanlara ihtiyacı var. Kız kardeş oldukları için uygun kıyafetler giyebilirler. Onlarla eğlenin!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.