Dövüş Oyunları → Herobrine vs Canavar Okulu Oyunu

Herobrine vs Canavar Okulu Oyunu
(İngilizce Adı: Herobrine vs Monster School)
Tam Ekran Oyna
Herobrine vs Canavar Okulu
Herobrine vs Canavar Okulu Oyununun Açıklaması

Herobrine vs Canavar Okulu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Herobrine vs Monster School, bay mermiden ilham alan bir oyundur. Canavar Okulu öğrencileri yüzünden sinirlenen Evil Herobrine olarak oynuyorsunuz. Şimdi bu küp dünyasında onları cezalandırmak için bir yay atıyor.
Herobrine sonunda Canavar Okulu'nun korkunç davranan tüm öğrencilerine kızdı. Bu nedenle Herobrine, Canavar Okulu'nu ve onunla bağlantılı her şeyi tatar yayı, tahta okları ve TnT ile yok etmeye karar verdi!
Herobrine vs Monster School'da sinirlenen öğrenci grubunun lideri olacaksınız. Şimdi göreviniz zombileri, sümüklü böcekleri, iskeletleri ve patronları vurmak! Savaş ve komik sesler ve canavar okul animasyonu dinle!
Talimatlar:
- Bir yay çekmek için dokunun veya tıklayın
- Kazanmak için düşmanları oklarla yok edin!
- Düşmanların üzerine düşmesini sağlamak için sümüklü böcekleri vur
- Kapıları açmak için kolları vurGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.