Yap Boz Oyunları → Geography Bilgi Yarışması Oyunu

Geography Bilgi Yarışması Oyunu
(İngilizce Adı: Geography Quiz)
Tam Ekran Oyna
Geography Bilgi Yarışması
Geography Bilgi Yarışması Oyununun Açıklaması

Geography Bilgi Yarışması Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Coğrafya bilgileri. Bayraklar, ülke başkentleri, dünya haritası yarışması, dünya çapında ünlü yerler, döviz. Coğrafya bilginizi sınayın ve ülkeler ve kıtalar hakkında yeni bilgiler öğrenin. En iyi eğitimsel ve entelektüel coğrafya sınavı.
Talimatlar:
Her modda bir soru sorulur veya cevap seçenekleri olan bir resim gösterilir. Hedefiniz doğru cevabı seçip üzerine tıklamaktır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.