Platform Oyunları → Matematik Hafıza Kartları Eşleştirme Oyunu

Matematik Hafıza Kartları Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: Math Memory Match)
Tam Ekran Oyna
Matematik Hafıza Kartları Eşleştirme
Matematik Hafıza Kartları Eşleştirme Oyununun Açıklaması

Matematik Hafıza Kartları Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu, matematik bulmacaları olan bir araba hafıza oyunudur. Eşleşen bir çift eğlence kartı bulmak için hiçbir şey tahmin etmenize gerek yok.
Tahtadaki kartların bir kısmında aritmetik ifade, diğer kısmında ise arka yüzünde sayı yazılıdır. Her sayı verilen ifadenin bir sonucudur. Bir karta tıklamadan önce ifadeyi çözün ve destede aynı numaraya sahip diğer kartı bulun. Her iki kart da aynı değere sahipse, kartlar açık kalır, aksi takdirde üçte bir can kaybedersiniz. Seviyeyi tamamlamak için tahtadaki tüm kartları eşleştirin.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.