Yarış Oyunları → Euro Okul Sürüş Antrenörü 3D Oyunu

Euro Okul Sürüş Antrenörü 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Euro School Driving Coach 3D)
Tam Ekran Oyna
Euro Okul Sürüş Antrenörü 3D
Euro Okul Sürüş Antrenörü 3D Oyununun Açıklaması

Euro Okul Sürüş Antrenörü 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Euro School Driving Coach 3D, öğrencilerin eve zamanında varmasını sağlamak için engebeli yollarda gezinmesi gereken deneyimli bir otobüs şoförü olarak oynadığınız bir 3D otobüs simülatörüdür. Bu tepelik yolculuk sırasında fırtına, yağmur veya karın heyecanını hissedin.
Talimatlar:
WASD/Yön Tuşları - Otobüs hareketi
Aşağı ok - FrenGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.