Yap Boz Oyunları → Trafik Koşusu Bulmaca Oyunu

Trafik Koşusu Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Traffic Run Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Trafik Koşusu Bulmaca
Trafik Koşusu Bulmaca Oyununun Açıklaması

Trafik Koşusu Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Traffic Run Puzzle popüler bir araba birleştirme ve yarış simülatörü oyunudur. Tüm Oyuncular bu oyunun keyfini çevrimiçi olarak ücretsiz çıkarabilir. Birleştirmek için araba satın alın, üst düzey arabalar daha fazla para kazanabilir. Yarış için yola çıkın ve diğer arabalara dikkat edin. Klasik oyun oynama modu ve araba sürme içeriği. Sevgili trafik polisi, kavşaktan geçmelerine yardım etmeye gelin!
Talimatlar:
Oynamak için fare veya dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.