Flash → 2048 Silah Hücumunu Birleştir Oyunu

2048 Silah Hücumunu Birleştir Oyunu
(İngilizce Adı: Merge 2048 Gun Rush)
Tam Ekran Oyna
2048 Silah Hücumunu Birleştir
2048 Silah Hücumunu Birleştir Oyununun Açıklaması

2048 Silah Hücumunu Birleştir Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Merge 2048 Gun Rush bir tabanca koşucusu oyunudur. Daha güçlü silahlar oluşturmak için aynı seviyedeki silahları birleştirin. Ateş gücünü artırmanın bir yolu olarak mümkün olduğu kadar çok silah istifleyin. Silahları çalıştırmak için kaydırın, öğrenmesi kolay ve her yaş için uygundur. Her oyunu kazanabilir misin? Denemek için bize katılın! İyi şanlar!
Talimatlar:
Taşımak için kaydırınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.