Dövüş Oyunları → Mini Grand Theft Kent Oyunu

Mini Grand Theft Kent Oyunu
(İngilizce Adı: Mini Grand Theft City)
Tam Ekran Oyna
Mini Grand Theft Kent
Mini Grand Theft Kent Oyununun Açıklaması

Mini Grand Theft Kent Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Minimalist bir dünyada ünlü GTA oyununa dayanan eğlenceli bir oyun olan Mini Grand Thef City'nin ücretsiz oyunu! Bu eğlenceli oyunda yeni binalar oluşturmak için yürüyebilir, sokaklarda koşabilir ve yoldan geçenlere saldırabilirsiniz!!!
Bu inanılmaz derecede eğlenceli küçük dünyada, evlere veya iş yerlerine girme, mobilya çalma veya daha fazla para kazanmak için satma özgürlüğüne sahip olacaksınız!! Kulağa eğlenceli geliyor, favori cihazınızda, favori tarayıcınızda bu oyunu oynayarak eğlenin.
Talimatlar:
Kontroller:
Oynamak için fareyi kullanın veya ekrana dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.