Yap Boz Oyunları → Koyun Sıralama Bulmacası

Koyun Sıralama Bulmacası
(İngilizce Adı: Sheep Sort Puzzle Sort Color)
Tam Ekran Oyna
Koyun Sıralama Bulmacası
Koyun Sıralama Bulmacası Açıklaması

Koyun Sıralama Bulmacası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Koyun Sıralama Bulmaca Sıralama Rengi eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Koyunları renklerine göre eşleştirmek için bir bölmeden diğerine taşımanız gerekir. Tüm muhafazalarda yalnızca aynı renkteki koyunlar bulunduğunda kazanırsınız. Eğlenceli ve renkli bir ortamda beyninizi çalıştırmanıza olanak tanıyan onlarca zorlu seviye sizi bekliyor. Oynarken eğlenin!
Talimatlar:
Taşımak için tıklayın veya dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.