Platform Oyunları → Ez Top Krallık Düşüşü Oyunu

Ez Top Krallık Düşüşü Oyunu
(İngilizce Adı: Crush Ball Kingdom Fall)
Tam Ekran Oyna
Ez Top Krallık Düşüşü
Ez Top Krallık Düşüşü Oyununun Açıklaması

Ez Top Krallık Düşüşü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bazı kralları öldürmeye hazır mısın?
Surdan acele edin ve krala giderken her şeyi vurduğunuzdan emin olun! Hızlı atlatmak ve mümkün olduğunca çok puan!
Bükülü yola dikkat edin ve aynı zamanda taht yolunda her bir kişiyi ezdiğinizden ve kralı yıktığınızdan emin olun.
Çok eğlenceli olacak!
Oyun özellikleri:
? Bağımlılık Yapıcı ve Eğlenceli Oyun!
? Eşsiz Topların Kilidini Aç
? 100'den fazla Seviye
? Kolay Kontrol, Sadece Tek Parmak!
? Büyük Patlama ve İmha Etkileri!
Talimatlar:
Mobil cihaza veya PC'de fareye dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.