Yap Boz Oyunları → Araç Park Etme Ustası 3D Oyunu

Araç Park Etme Ustası 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Vehicle Parking Master 3D)
Tam Ekran Oyna
Araç Park Etme Ustası 3D
Araç Park Etme Ustası 3D Oyununun Açıklaması

Araç Park Etme Ustası 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Araç Park Etme Master 3D, zorlu ve gerçekçi bir araç park etme simülasyon oyunudur. 3D Challenge Modu ve Park Modunda sürüş becerilerinizi test edebilir, kamyonu daha zorlu seviyelerde idare edebilirsiniz. Her modda oynamanız ve yenmeniz için 40 seviye vardır. Ayrıca, 3 seviye modunun tamamını tamamladıktan sonra kilidini açabileceğiniz gizli bir mod da vardır. Dikkatli sürmeli ve aracınızı park alanına park etmelisiniz. İyi şanlar!
Talimatlar:
PC'de
WASD veya Ok tuşları = hareket ettir
Fare veya düğme = görünümleri değiştirmek için ekranı sürükleyin
Mobil Cihazda
Gaz pedalı = ileri git
Fren pedalı = fren yapın veya geriye doğru hareket edin
Ok düğmelerini basılı tutun = Sola ve sağa yönlendirinGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.