Flash → Hız İblisleri Yarışı Oyunu

Hız İblisleri Yarışı Oyunu
(İngilizce Adı: Speed Demons Race)
Tam Ekran Oyna
Hız İblisleri Yarışı
Hız İblisleri Yarışı Oyununun Açıklaması

Hız İblisleri Yarışı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Devasa, güçlü, acımasız Canavar Kamyonlar. Peki ya onlar üzerinde bir yarış düzenlersek? Speed Demons Race oyununda kendi Monster Truck'ınızı oluşturabilecek ve tüm rakiplerinizi geçebileceksiniz!
Her sürücü, tepeler, yokuşlar içeren zorlu bir parkurda sürüş yapma, metal sıçramaların üstesinden gelme, konteynerlerin içinden geçme, ahşap kutuları yok etme göreviyle karşı karşıyadır. Hepsini yalnızca havalı pilotlar yapabilir!
Kazanmak ve hileler yapmak, seyirciyi memnun edin ve bunun için para kazanın ve bunları Monster Truck'ınızı geliştirmek için kullanın.
Talimatlar:
Ekranda sağ ok tuşu veya sağdaki pedal gazdır. Gaz arabayı yerde hızlandırır ve havada arabayı saat yönünün tersine döndürür.
Ekranda sol ok tuşu veya sağdaki pedal fren/geri vitestir. Yerdeyken arabayı frenliyor ve tamamen durduktan sonra geri vitese takıyor. Havada araba saat yönünde döner.
Ekrandaki boşluk çubuğu veya hızlanma düğmesi turbodur. Turboyu tamamen şarj olduktan sonra devreye alabilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.