Flash → Sürücü Araba Otopark Simülasyonu Oyunu

Sürücü Araba Otopark Simülasyonu Oyunu
(İngilizce Adı: Drive Car Parking Simulation Game)
Tam Ekran Oyna
Sürücü Araba Otopark Simülasyonu
Sürücü Araba Otopark Simülasyonu Oyununun Açıklaması

Sürücü Araba Otopark Simülasyonu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Lüks arabalara binin ve arabanızı vurgulanan park yerine park edin. Arabanızı park edin, şehirde araç kullanın ve arabanızı çarpmayın. Bu yepyeni otopark, şehir içi yol sürüşü ve park etme konusunda bazı zorluklar yaşamanız durumunda size en üst düzey eğlenceyi sunacak. Dar yollar, keskin dönüşler, sınırlı park süresi ve tahsis edilmiş park alanı olacak. Bu nedenle tüm kısıtlamaları zamanında yerine getirmek için çok dikkatli olmalısınız. Sürün, Park Edin ve Keyfini Çıkarın!
Talimatlar:
W -İleri, S -Geri, A -Sol, D -Sağ,
Space – Zıpla, Sağ Tıkla – Nişan Al, Sol Tıkla – Ateş Et,
F -Araç Giriş/Çıkış, I -Talimatlar, Esc -Duraklat, R-Arabayı SıfırlaGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.