Mücevher Oyunları → Şeker Acele Oyunu

Şeker Acele Oyunu
(İngilizce Adı: Candy Rush)
Tam Ekran Oyna
Şeker Acele
Şeker Acele Oyununun Açıklaması

Şeker Acele Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Mücevher Oyunları kategorisinde yer alır.

Candy Rush süper bağımlılık yaratan bir mantık oyunudur, her seviyeyi zevkle geçin, her seviye için iki ila dört türden gerekli sayıda bloğu toplamanız gerekir, adım sayısında kısıtlamalar vardır ve daha serin bir yükseltme için herhangi bir kısıtlama yoktur ve daha eğlenceli bir oyun! Oyunun 100 seviyesi ve bu heyecan verici oyunu tamamlamanıza yardımcı olacak bir oyun içi mağazası var. Mesela 5 dakikada kaç seviyeyi tamamlayabilirsin, bu bir hızlı koşu mu bebeğim? Hadi oynayalım!
Talimatlar:
PC kontrolleri: Fare.
Dokunmatik Kontrol tüm tarayıcılarda ve tüm mobil cihazlarda çalışır!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.