Flash → Kovalamaca Yarışı Espor Strateji Yarışı Oyunu

Kovalamaca Yarışı Espor Strateji Yarışı Oyunu
(İngilizce Adı: ChaseRace eSport Strategy Racing Game)
Tam Ekran Oyna
Kovalamaca Yarışı Espor Strateji Yarışı
Kovalamaca Yarışı Espor Strateji Yarışı Oyununun Açıklaması

Kovalamaca Yarışı Espor Strateji Yarışı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

ChaseRace yarış becerilerinizi test edecek. ChaseRace gerçek zamanlı bir yarış stratejisi yarış oyunudur. ChaseRace, gerçek yarış dünyasındaki zorlukları sürükleyici çok oyunculu bir oyuna (sıra tabanlı) ve girişimci evrene taşıyor.
Talimatlar:
ChaseRace gerçek zamanlı bir yarış stratejisi yarış oyunudur. ChaseRace, gerçek yarış dünyasının zorluklarını sürükleyici çok oyunculu bir oyuna (sıra tabanlı) ve girişimci bir evrene taşıyor.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.