Yap Boz Oyunları → Neon Daireler Ve Renkli Sıralama Bulmaca Oyunu

Neon Daireler Ve Renkli Sıralama Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Neon Circles & Color Sort Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Neon Daireler Ve Renkli Sıralama Bulmaca
Neon Daireler Ve Renkli Sıralama Bulmaca Oyununun Açıklaması

Neon Daireler Ve Renkli Sıralama Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Neon Çemberler ve Renk Sıralama Yapboz Oyunu, beyninizi egzersiz yapmak için zorlu ama rahatlatıcı bir oyundur! Oyunu uygun strateji ile çözün ve renkli çemberleri sıralamak için hamlelerinizi planlayın.
Sıradaki doğru renk halkalarını eşleştirin.
Oynaması kolay ve zevkli bir oyun.
Şaşırtıcı halkalar mücadelesini tamamlayın ve puanı olabildiğince yüksek alın.
Puanınızı karşılaştırmak için arkadaşlarınıza meydan okuyun.
Talimatlar:
* Güzel renkli halkalar ve teknoloji tarzı arayüz
* Çöp kutusu renk halkalarını değiştirebilir.
* Bu ücretsiz bulmaca oyununda son derece pürüzsüz dokunmatik kontrol.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.