Platform Oyunları → Halat Kurtarma Bulmaca Oyunu

Halat Kurtarma Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Rope Rescue Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Halat Kurtarma Bulmaca
Halat Kurtarma Bulmaca Oyununun Açıklaması

Halat Kurtarma Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Şimdi ip oyunlarından biriyle kahraman olmak için kurtarma görevine katılın! Size benzersiz ve ilgi çekici bulmacalar sunan ücretsiz, kolay bir oyun. Bu kolay oyunda yapmanız gereken tek şey, hepsini ateşten kurtarmak için ipi sürüklemek mi? Herkes için çok çekici, çok eğlenceli ve bağımlılık yapıcı ?
Talimatlar:
Güvenli bir yol oluşturmak için ipi sürükleyin.
Tüm insanları ipte taşımaya ve hepsini kurtarmaya çalışın.
Yol boyunca bombalar, lazerler, testereler, silahlar, . (tehlikeli ve zor görevler) gibi engellerden kaçınmayı unutmayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.