Dövüş Oyunları → Mini Savaşçılar Grev Oyunu

Mini Savaşçılar Grev Oyunu
(İngilizce Adı: Mini Fighters Strike)
Tam Ekran Oyna
Mini Savaşçılar Grev
Mini Savaşçılar Grev Oyununun Açıklaması

Mini Savaşçılar Grev Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

8 yetenekli mini dövüşçü arenada yeteneklerini göstermeye hazır. Rakibinizi takip edin ve doğru zamanda doğru hamleleri yaparak maçları kazanmaya çalışın. Mini Fighters Strike 1 ve 2 oyuncuyla oynanabilir. Turnuvaya katılabilir ve kimin lider olduğunu gösterebilirsiniz.
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Hareket: "W,A,S,D"
Yumruk: "F,G"
Özel İsabet: "H,B"
Tekme: "C veya V"
Oyuncu 2:
Hareket: "OK TUŞLARI"
Yumruk: "Sen, ben"
Özel İsabet: "O,L"
Tekme: "J veya K"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.