Giysi Giydirme Oyunları → Doğra Ve Ez: Madencilik Tıklayıcısı Oyunu

Doğra Ve Ez: Madencilik Tıklayıcısı Oyunu
(İngilizce Adı: Chop and Crush: Mining clicker)
Tam Ekran Oyna
Doğra Ve Ez: Madencilik Tıklayıcısı
Doğra Ve Ez: Madencilik Tıklayıcısı Oyununun Açıklaması

Doğra Ve Ez: Madencilik Tıklayıcısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Madencilik ve kaynak toplama dünyasına girin! Bu heyecan verici tıklama oyunu, ağaçlar ve taşlarla dolu bir adayı keşfetmenizi sağlar.
Ekrana dokunduğunuzda ağaçları kesecek, taşları kıracak ve balta, kazma, çekiç ve motorlu testere gibi yeni aletler satın almak için kaynaklar kazanacaksınız.
Nihai hedef adadaki en gelişmiş kaynak madenci olmaktır.
Talimatlar:
Oyunun basit kontrolleri var, sadece ekrana tıklamanız yeterli. Adada ağaç ve kayaların olduğu yerleri seçin. Ne kadar hızlı tıklarsanız o kadar hızlı ve güçlü vurursunuz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.