Yap Boz Oyunları → Birleştir Yiyecekleri Bulmaca Oyunu

Birleştir Yiyecekleri Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Merge Food Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Birleştir Yiyecekleri Bulmaca
Birleştir Yiyecekleri Bulmaca Oyununun Açıklaması

Birleştir Yiyecekleri Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Merge Food Puzzle sentetik bir bulmaca oyunudur. Sıradan 3'lü eşleştirme oyunlarından farklı olan şey, başarılı eşleşmelerin ortadan kalkmayacağı ve daha yüksek seviyeli yiyecekler üreteceğidir. Oyunun iki modu vardır: Barbeküyü Birleştir ve Meyveyi Birleştir. Merge BBQ'de mısır, karnabahar, balık, kalamar ve daha fazlası dahil olmak üzere kilidini açmanızı bekleyen çeşitli barbeküler bulunur. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
Birleştirmek için ekrana tıklayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.