Yap Boz Oyunları → Çılgın Hayvanat Bahçesi Kaydırma - 3'Lü Eşleştirme Bulmacası Oyunu

Çılgın Hayvanat Bahçesi Kaydırma - 3'Lü Eşleştirme Bulmacası Oyunu
(İngilizce Adı: Crazy Zoo Swipe - Match 3 Puzzle Game)
Tam Ekran Oyna
Çılgın Hayvanat Bahçesi Kaydırma - 3'Lü Eşleştirme Bulmacası
Çılgın Hayvanat Bahçesi Kaydırma - 3'Lü Eşleştirme Bulmacası Oyununun Açıklaması

Çılgın Hayvanat Bahçesi Kaydırma - 3'Lü Eşleştirme Bulmacası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Çılgın Hayvanat Bahçesi'ne hoş geldiniz. Onları ortadan kaldırmak için aynı hayvanları buraya bağlayın. Ne kadar çok bağlantı kurarsanız, güçlü donanımlar elde etme şansınız o kadar artar. Bundan sonra zor bir seviyeyle karşılaşırsanız, hayal bile edilemeyecek bir büyüyle patlamasına izin vermek için onu akıllıca kullanın. Enerji ışık dalgaları, seviyeyi başarıyla geçiyor!
Talimatlar:
Crazy Zoo'da 3'lü eşleştirme maceranıza başlayın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.