Giysi Giydirme Oyunları → Ellie Thanksgiving Günü Oyunu

Ellie Thanksgiving Günü Oyunu
(İngilizce Adı: Ellie Thanksgiving Day)
Tam Ekran Oyna
Ellie Thanksgiving Günü
Ellie Thanksgiving Günü Oyununun Açıklaması

Ellie Thanksgiving Günü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Ellie Şükran Günü'ne hoş geldiniz. Bugün Şükran Günü ve her yıl olduğu gibi Şükran Günü yemeğinin sorumlusu genç Ellie'dir. Arkadaşları yakında gelmeye başlayacak ve hâlâ ilgilenmesi gereken birkaç şey var. Son hazırlıklarda ona yardım edecek misin? Katılın ve güzel Ellie'nin misafirlerini mükemmel bir akşam yemeğiyle şaşırtmasına yardım edin!
Talimatlar:
Sol Fare Düğmesi Oynamak için tıklayın veya dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.