Platform Oyunları → Müzikal Çin Kartları (Mahjong) Oyunu

Müzikal Çin Kartları (Mahjong) Oyunu
(İngilizce Adı: Musical Mahjong)
Tam Ekran Oyna
Müzikal Çin Kartları (Mahjong)
Müzikal Çin Kartları (Mahjong) Oyununun Açıklaması

Müzikal Çin Kartları (Mahjong) Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Müzikal Mahjong, karo tabanlı çift eşleştirme oyunudur. Tıklayarak veya dokunarak aynı karo çiftlerini toplayın. Yalnızca sol veya sağ taraftan açık olan karoları toplayabilirsiniz. Bir seviyeyi tamamlamak için her karo için mükemmel bir eşleşme elde edin. Oyunu kazanmak için tüm seviyeleri tamamlayın
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.