Yap Boz Oyunları → Numara Eşleştirme Oyunu

Numara Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: Number Match)
Tam Ekran Oyna
Numara Eşleştirme
Numara Eşleştirme Oyununun Açıklaması

Numara Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Number Match, dünya çapındaki çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin oynamayı sevdiği klasik bir mantık bulmacası sayı oyunudur. Kurallar basit ve eğlenceli: oyunu kazanmak için tahtadaki tüm çiftleri temizleyin. Kurallar öyle görünüyor. Çok basit ama oynaması o kadar kolay değil. Beyninizin mantıklı düşünmesini uyandırmalı ve aynı anda konsantrasyon yeteneğinizi test etmeli, kendinizi aşmanıza izin vermeli ve en yüksek puanı yenilemeye çalışmalı!
Number Match, birçok bulmaca oyunu severin oynadığı klasik bir oyundur. Oyunun adı On Yap, On Al, Rakamlar, Sayılar, Ayçekirdeği, Tohumlar veya Sütun. Pek çok insan, çocukluğundan beri kalem ve kağıtla Number Match oynadı! 21. yüzyılda, sadece mobil cihazınızı almanız ve bu sayı eşleştirme bulmaca oyununu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde deneyimlemeniz yeterli.
Talimatlar:
* Sayı ızgarasında (1-1, 2-2, 3-3, 4-4, 5-5, 6-6, 7-7, 8-8, 9-9) aynı çiftleri veya iki numarayı bulun ve dokunun toplamı 10'a kadar (1-9, 2-8, 3-7, 4-6, 5-5).
* Yatay, dikey ve çapraz yönlerdeki sayı çiftlerini eşleştirmek için tıklayabilir veya bir satırın sağ ucunun sonu ile bir sonraki satırın sol ucunun başındaki sayı çiftlerini eşleştirmek için tıklayabilirsiniz.
*Ekstra bir işlem yoksa en alta daha fazla numara eklenebilir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.