Erkek Oyunları → İnsan Evrim Telaşı Oyunu

İnsan Evrim Telaşı Oyunu
(İngilizce Adı: Human Evolution Rush)
Tam Ekran Oyna
İnsan Evrim Telaşı
İnsan Evrim Telaşı Oyununun Açıklaması

İnsan Evrim Telaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Erkek Oyunları kategorisinde yer alır.

Human Evolution Rush, benzersiz ve yenilikçi bir insan evrimi gündelik parkur oyunudur. Kişi sayısını artırarak veya yılın cam kapılarını güçlendirerek ve yoldaki yoldaşları toplayarak mücadeleye katılın! Yoldaki zorlu engellerden kaçınmaya dikkat edin. Sona ulaşın, tüm düşmanları yenin ve zafer sizin! Gelin bize katılın, kitlenizi genişletin ve büyütün ve düşmanları yenin!
Talimatlar:
taşımak için kaydırınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.