Yarış Oyunları → Revolution Arazide (Offroad) Oyunu

Revolution Arazide (Offroad) Oyunu
(İngilizce Adı: Revolution Offroad)
Tam Ekran Oyna
Revolution Arazide (Offroad)
Revolution Arazide (Offroad) Oyununun Açıklaması

Revolution Arazide (Offroad) Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu süper offroad araba simülatörü macerası ile offroad oyunlarında bir devrim olmak üzere! Oyun, kariyer, zamana karşı saldırı ve serbest mod gibi çeşitli oyun modlarından oluşur. Tek yapmanız gereken offroad kamyonunuzu çarpmadan bitiş noktasına ulaştırmak. Ayrıca, benzin deponuzun boş olmadığından emin olun. Her seviyeyi tamamladığınızda bazı ödüller kazanacaksınız ve yeni araçlar satın alabilecek veya mevcut araçlara yükseltebileceksiniz. OffRoad aracınızla arazide dikkatli hareket edin.
Talimatlar:
Taşı: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
Yeniden başlat: "R"
Kamera anahtarı: "C"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.