Aksiyon Oyunları → Hayali Çılgınlığı Oyunu

Hayali Çılgınlığı Oyunu
(İngilizce Adı: Fantasy Madness)
Tam Ekran Oyna
Hayali Çılgınlığı
Hayali Çılgınlığı Oyununun Açıklaması

Hayali Çılgınlığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Wildpunk World of Fantasy'de geçen bu roguelike aksiyon-hayatta kalma oyununda amacınız, doğal düzeni bozmak isteyen kötü güçlere karşı durmaktır. Aluminium Miğferler Klanı'ndan orkları ve diğer kurnaz düşmanları ezmek için sevgili Tabiat Ana tarafından bahşedilen geniş gizli güç cephaneliğini kullanın.
Talimatlar:
- hareket etmek için [WASD] veya Ok tuşlarını kullanın
- hareket ederken kaçmak için [Boşluk Çubuğu]'na basın
NOT: Eğer varsa gamepad ile oynayabilirsiniz!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.