Yarış Oyunları → Yüksek Hız Çılgın Bisiklet Oyunu

Yüksek Hız Çılgın Bisiklet Oyunu
(İngilizce Adı: High Speed Crazy Bike)
Tam Ekran Oyna
Yüksek Hız Çılgın Bisiklet
Yüksek Hız Çılgın Bisiklet Oyununun Açıklaması

Yüksek Hız Çılgın Bisiklet Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Sayısız engelin üzerinden geçmek için becerilerinizi ve hızlı reflekslerinizi kullanarak engebeli arazide baş döndürücü hızlarda ilerlerken ve bu adrenalinle dolu beceri ve cesaret testinde zaferle ortaya çıkarken, en üst düzey çamurlu arazi bisikleti yarışı mücadelesine katılmaya hazır olun.
Talimatlar:
Bisiklete binmek için WASD veya Ok tuşlarını, Wheeli için Shift'i kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.