Flash → Tekerlekleri Çekme Oyunu

Tekerlekleri Çekme Oyunu
(İngilizce Adı: Draw Wheels)
Tam Ekran Oyna
Tekerlekleri Çekme
Tekerlekleri Çekme Oyununun Açıklaması

Tekerlekleri Çekme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Yarışı kazanmak için bisiklet tekerleklerini çizin!
En iyi oyuncu ol!
Yaratıcılığınızı serbest bırakın!
Hemen şimdi oynayın ve oyunumuzla eğlenin!
Talimatlar:
Yarışı kazanmak için bisiklet tekerleklerini çizin.
Tekerlekler yarış boyunca değiştirilebilir!
Bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olun!
İyi eğlenceler!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.