Yarış Oyunları → Çöp Adam Kırık Kemikler İo Oyunu

Çöp Adam Kırık Kemikler İo Oyunu
(İngilizce Adı: Stickman Broken Bones io)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Kırık Kemikler İo
Çöp Adam Kırık Kemikler İo Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Kırık Kemikler İo Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Çöp Adam olarak oynayın, koşun, zıplayın ve hasar verin. Ragdoll'un benzersiz fiziği oyuna özel bir çekicilik katıyor. Ne kadar çok hasar verirseniz, o kadar çok puanın ve yeni seviyelerin kilidini açarsınız! Oyun, Stickman ve Ragdoll türlerinin hayranları için tasarlandı.
Oyunda ayrıca bir skor tablosu ve çöp adamı ve onun nakliyesini pompalamak için bir sistem içeren bir mağaza var. Bu sayede karakterinizi daha muhteşem ve ilginç bir şekilde kırabilecek, ayrıca arkadaşlarınızla kazanılan puanlarda rekabet edebileceksiniz.
Talimatlar:
Oyunun amacı tek atlamada maksimum miktarda hasarı toplamaktır. Para biriktirdikçe önünüze yeni seviyeler açılacak.
Oynarken uzuvlarınızı pompalamanız ve taşıma aracı satın almanız gerekecek.
Kontrol: LMB / DokunmaGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.