Flash → Kırsal Kamyon Şoförlüğü Oyunu

Kırsal Kamyon Şoförlüğü Oyunu
(İngilizce Adı: Countryside Truck Drive)
Tam Ekran Oyna
Kırsal Kamyon Şoförlüğü
Kırsal Kamyon Şoförlüğü Oyununun Açıklaması

Kırsal Kamyon Şoförlüğü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Kırsal Kamyon Sürüşü'nde, arka planda muhteşem buzlarla kaplı dağ sıralarının yer aldığı büyüleyici bir kırsal kasabada nakliye kamyonunuzu yönlendireceğiniz pitoresk bir yolculuğa çıkın; En yüksek puanı elde etmek için para toplayın, barikatlardan kaçın ve becerilerinizi test edin.
Talimatlar:
Kırsal Kamyon Sürüşü'nde nakliye kamyonunuzu manzaralı bir kasabada sürerken kırsal bölgenin dingin güzelliğini deneyimleyin, en yüksek puanı elde etmek için paraları toplayın ve barikatlardan kaçın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.