Flash → L.O.L. Sürpriz O.M.G. B.B. Sürücü Oyunu

L.O.L. Sürpriz O.M.G. B.B. Sürücü Oyunu
(İngilizce Adı: L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver)
Tam Ekran Oyna
L.O.L. Sürpriz O.M.G. B.B. Sürücü
L.O.L. Sürpriz O.M.G. B.B. Sürücü Oyununun Açıklaması

L.O.L. Sürpriz O.M.G. B.B. Sürücü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Neonlicious'un arkadaşları için hediyeler toplamasına yardım edin, ancak LOL Sürprizinde yol çalışmalarına ve diğer engellere dikkat edin! OMG™ BB Sürücüsü. Pil seviyenize dikkat edin! Kötü yollara çarptığınızda daha çabuk tükenir, ancak mavi okların üzerinden geçerek yeniden şarj olabilirsiniz.
Arabanızı yükseltin, resmi LOLOMG şarkılarıyla müzik kasetlerinin kilidini açın ve hediyelerle dolu seviyelerde ilerleyin.
Talimatlar:
Arabayı üç şeritte hareket ettirmek için ok tuşlarını veya dokunmatik ekranı kullanın. En sevdiğiniz bebekler için hediyeleri toplarken yolu kapatan engelleri aşın! Mevcut seviye hedefi her zaman ekranın üst kısmında gösterilir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.