Platform Oyunları → Choli Hafıza Kartları Oyunu

Choli Hafıza Kartları Oyunu
(İngilizce Adı: Choli Memory)
Tam Ekran Oyna
Choli Hafıza Kartları
Choli Hafıza Kartları Oyununun Açıklaması

Choli Hafıza Kartları Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Hafıza oyunlarında iyi olduğunu mu düşünüyorsun? Ardından Choli'nin aynı görüntüdeki kartları birbiriyle eşleştirmesine yardımcı olmaya çalışın. Her seviyede, 6 resimli 12 kart vardır (her biri iki adet). Görüntüler birkaç saniye boyunca size gösterilir ve kartlar geri çevrilir ve aynı görüntüdeki tüm kartları birbiriyle eşleştirmeniz gerekir. Tüm kartlar başarıyla eşleştiğinde bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Ayrıca, her seviyede bir zaman sınırınız olduğunu ve zamanınız biterse, kaybedeceğinizi unutmayın.
Talimatlar:
Mobil cihaza veya PC'de fareye dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.