Yarış Oyunları → Atv Nihai Arazide (Offroad) Oyunu

Atv Nihai Arazide (Offroad) Oyunu
(İngilizce Adı: ATV Ultimate OffRoad)
Tam Ekran Oyna
Atv Nihai Arazide (Offroad)
Atv Nihai Arazide (Offroad) Oyununun Açıklaması

Atv Nihai Arazide (Offroad) Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

ATV Ultimate OffRoad oyunuyla harika bir ATV simülatörü başlıyor! Oyun, yarışlar, ücretsiz sürüş modları ve birçok oyun özelliği gibi harika oyun modlarından oluşur. 2 oyunculu oyun modunda yarışlara katılın veya ATV'nizi devasa bir ücretsiz sürüş haritasında istediğiniz gibi sürün. Oyunda çeşitli ATV seçenekleri mevcut. Yarışlardan ve ücretsiz bir harita üzerinden para veya teçhizat kazanarak kilitli ATV'lerin kilidini açabilirsiniz. Başka bir süper araba oyunu macerası başlasın!
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Hareket Et: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
NOS: "L-SHIFT"
Kamerayı değiştir: "C"
Yeniden başlatma konumu: "R"
Oyuncu 2:
Hareket: "OK TUŞLARI"
NO: "M"
Kamerayı değiştir: "K"
Yeniden başlatma konumu: "P"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.