Yarış Oyunları → Arazide (Offroad) Masters Mücadelesi Oyunu

Arazide (Offroad) Masters Mücadelesi Oyunu
(İngilizce Adı: Offroad Masters Challenge)
Tam Ekran Oyna
Arazide (Offroad) Masters Mücadelesi
Arazide (Offroad) Masters Mücadelesi Oyununun Açıklaması

Arazide (Offroad) Masters Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Offroad Masters Challenge oyunu ile kıtalar, topraklar ve çeşitli ülkeler üzerinde offroad kamyonunuzla bir maceraya atılmak ister misiniz? Macera sırasında, offroad aracınızla kariyer yapabilir, ücretsiz bir SUV sürüş macerasına katılabilir, hatta kamyonlarınızı devasa bir offroad araba çarpma arenasında çarpabilirsiniz! Bu arabalar, motor modifikasyonları gibi değiştirilebilir veya lastik modifikasyonları mevcut olacaktır. İster tek oyunculu oyun modunda, ister iki kişilik oyun modunda bu maceraya katılın. Hadi gidelim!
Talimatlar:
1. oyuncu:
Taşı: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
Kamerayı hareket ettirin: "FARE" ve "SOL TIKLAMA"
Kamera değiştir: "C"
Yeniden başlat: "R"
Işık: "F"
İki Kişilik Oyun:
1. oyuncu:
Taşı: "OK TUŞLARI"
Kamera değiştir: "C"
Araç Konumunu Sıfırla: "R"
Işık: "F"
Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
Kamera değiştir: "K"
Araba konumunu sıfırla: "O"
Işık: "L"
Not: Oyunu durdurmak için "P" tuşunu kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.