Yap Boz Oyunları → Yılbaşı Mahjong (Çin Kartları) Oyunu

Yılbaşı Mahjong (Çin Kartları) Oyunu
(İngilizce Adı: Krismas Mahjong)
Tam Ekran Oyna
Yılbaşı Mahjong (Çin Kartları)
Yılbaşı Mahjong (Çin Kartları) Oyununun Açıklaması

Yılbaşı Mahjong (Çin Kartları) Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır. Yılbaşı Mahjong oyunu ile yılbaşı temalı harika bir Mahjong oyunu sizlerle buluşuyor. Mahjong bulmacalarını sever misiniz? Peki ya yılbaşı temalı olursa? Şimdi tüm taşları eşleyin ve ne kadar sıkı bir Mahjong oyuncusu olduğunuzu gösterin. Unutmayın tüm taşların sadece bir eşleri var ve taşlar, iki kenarları açıksa eşlenebiliyor.

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.