Flash → Dünya Savaşı Kardeşler Ww2 Oyunu

Dünya Savaşı Kardeşler Ww2 Oyunu
(İngilizce Adı: World War Brothers WW2)
Tam Ekran Oyna
Dünya Savaşı Kardeşler Ww2
Dünya Savaşı Kardeşler Ww2 Oyununun Açıklaması

Dünya Savaşı Kardeşler Ww2 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

?DÜNYA SAVAŞI KARDEŞLER?
Dünya Savaşı Kardeşler, 2. Dünya Savaşı çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Arkadaşlarınızla oynayın, düşman üslerini yok edin, puanları ele geçirin. Geleneksel silahlar, haritalar ve daha fazlası yakında eklenecek. Geri bildirimlerinize ihtiyacımız var.
? Özellikler ?
- PvP çok oyunculu 8v8 Müttefikler ve Mihver Takımları
- Günlük görevler yakında gelecek
- Omaha Plajı, Pasifik haritaları
Talimatlar:
Hareket: WASD
Birincil Silah : 3
İkincil Silahlar : 2
Bıçak : 1
El bombası: 4
Flaş patlaması : 5
Bitki Bombası : G
Yaygın : F
Silah satın al : B
Sohbet : T
Takım sohbeti : Evet
Atlama: Uzay
Çömelme : C
Sprint : ShiftGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.