Yap Boz Oyunları → Kahraman Kule Savaşı Oyunu

Kahraman Kule Savaşı Oyunu
(İngilizce Adı: Hero Tower War)
Tam Ekran Oyna
Kahraman Kule Savaşı
Kahraman Kule Savaşı Oyununun Açıklaması

Kahraman Kule Savaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Kulede birçok canavar ve düşman var. Onları yenmeniz, hazineleri toplamanız ve rehineleri kurtarmanız gerekiyor.
Her zaman, her yerde oynayabilirsiniz. Sıkıcı bir öldürücü oyundur.
Talimatlar:
NASIL OYNANIR:
1 - Kahramanınızı hareket ettirmek için beyninizi kullanın
2 - Tüm düşmanları öldürün
3 - Gücünüzü artırın
4 - Kulenizi savununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.