Aksiyon Oyunları → Zamanı Atıcı 3: Ezmek Oyunu

Zamanı Atıcı 3: Ezmek Oyunu
(İngilizce Adı: Time Shooter 3: SWAT)
Tam Ekran Oyna
Zamanı Atıcı 3: Ezmek
Zamanı Atıcı 3: Ezmek Oyununun Açıklaması

Zamanı Atıcı 3: Ezmek Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Time Shooter 3: SWAT, SuperHot'tan ilham alan, zamanın yalnızca siz hareket ettiğinizde geçtiği birinci şahıs nişancı oyununun devamı niteliğindedir. Yeni bölümde SWAT ajanı olarak oynayacaksınız. Teröristler SWAT teçhizatını çaldı ve rehin aldı. Onları yok etmeli ve rehineleri kurtarmalısın. Teröristler kalkan kullanacaklar ve miğferli vücut zırhı giyecekler. Kapıları bir tokmakla kırın. Ağır çekimde mermilerden kaçın ve tabanca, makineli tüfek, pompalı tüfekle düşmanları yok edin.
Talimatlar:
LMB - Al / Vur
RMB - Atmak
WASD - Hareket
F - Kalkanı kaldır / fırlatGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.