Platform Oyunları → Emily'nin Evi Tatlı Evim Oyunu

Emily'nin Evi Tatlı Evim Oyunu
(İngilizce Adı: Emily's Home Sweet Home)
Tam Ekran Oyna
Emily'nin Evi Tatlı Evim
Emily'nin Evi Tatlı Evim Oyununun Açıklaması

Emily'nin Evi Tatlı Evim Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Delicious - Emily's Home Sweet Home'u keşfedin ve O'Malley'lerin hayallerindeki evi düzeltmelerine yardım edin! Sıcak bir karşılamanın ardından bazı komşular farklı bir tabiat ortaya koyuyor. Bunu, Emily ve Patrick'in evlerinin yeniden ele geçirilmesini durdurmak için elinden geleni yapması gereken çalkantılı bir zaman izler. Ev evdir, ama eve dönmelerine yardım edebilir misin? Delicious'ın tadını çıkarın - Emily'nin Evi Güzel Evim şimdi!
Talimatlar:
Malzemelere tıklayarak veya dokunarak tüm ziyaretçilere istedikleri yemeği sunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.