Yap Boz Oyunları → 10'Un Toplamı: Sayı Döşemelerini Birleştir Oyunu

10'Un Toplamı: Sayı Döşemelerini Birleştir Oyunu
(İngilizce Adı: Sum of 10: Merge Number Tiles)
Tam Ekran Oyna
10'Un Toplamı: Sayı Döşemelerini Birleştir
10'Un Toplamı: Sayı Döşemelerini Birleştir Oyununun Açıklaması

10'Un Toplamı: Sayı Döşemelerini Birleştir Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

10'un toplamını almanız gereken harika bir matematik oyunuyla tanışın. Seviyeleri geçin ve bulmacanın tadını çıkarın. Aritmetik ve mantık becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Her zaman her yerde oynayın.
Talimatlar:
10'un toplamını almanız gerekiyor. Oyun alanında bir dizi sayı var. 10'un toplamını almak için onları kaydırın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.