Dövüş Oyunları → Çöp Adam Kavgacı Oyunu

Çöp Adam Kavgacı Oyunu
(İngilizce Adı: Stickman Brawler)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Kavgacı
Çöp Adam Kavgacı Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Kavgacı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Çöp Adam düşman ordularına karşı amansız bir savaş alanında gezineceğiniz Stickman Brawler'da destansı bir çöp adam fethine başlayın. Yıkıcı kaydırma vuruşları, golem çağırma ve devasa dönüşümler gibi üç adede kadar güçlü yeteneği seçerek dövüş becerilerinizi geliştirin. Nihai çöp adam kavgacısı olmaya çalışırken başarıların kilidini açın, vaftiz babasından güçlü güçlendiriciler almak için kasaba kaynaklarını toplayın ve heyecan verici yeni görünümler için kartlar toplayın.
Talimatlar:
Aksiyon dolu bir çöp adam savaşında başarıların kilidini açarken, güçlendirmeler için kasaba kaynaklarını toplarken ve yeni görünümler için kartlar toplarken, bir çöp adam savaşçısının kontrolünü ele geçirin, yıkıcı tokatlama vuruşları yapın, golemleri çağırın ve bir deve dönüşün.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.